.

.

50mm Финансиски обврзувачки машина за статистика прирачник удирање машина топла возбудлив сметководство датотека bookbinding машина 220-240v 300w1pc

50mm Финансиски обврзувачки машина за статистика прирачник удирање машина топла возбудлив сметководство датотека bookbinding

DEN 14976.00
Количина на стоки


DS50 Финансиски обврзувачки машина за статистика прирачник удирање машина топла возбудлив сметководство датотека bookbinding машина 220-240v 300w1pc
Сликата покажува
Производ параметри
Име : Финансиски bookbinding машина
Број на модел : DS50
Производот број : DL0285
Напон : 220 V-240 V (50 Hz)
Моќност : 300 W
Работата метод : електрични
Обврзувачки метод : прирачник за дупчење, прирачник обврзувачки
Обврзувачки метод : најлон цевка високи-температура под притисок топла возбудлив
Удирање со дијаметар : 6mm
Обврзувачки дебелина : 1-50mm (прилагодливи)
Перфорирани вежба : 6*50mm
Занитвам дијаметар : 5.2 mm
Загревање време : околу 5min
Тежина : околу 17kg
Големина : 395*415*475mm

Ве молиме имајте во предвид како што е подолу :
Ако се избере "продавачот за испорака метод", ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на морето и испорака до вашиот најблизок морско пристаниште!
Ако превозот по море, по пристигнувањето дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки.
Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе ви помогне да се организира на пратката од страна на international express и директно испорака до вашата адреса
(ОД ВРАТА ДО ВРАТА УСЛУГА)!
Ако пратката од експрес, по доаѓањето на купувачот само треба да плаќаат данок е во ред.
Купувачите треба да ја испита пакет / стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката.
Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ со ве молиме
контакт со нас во рок од 24 часа.
1)Со цел да се заштити вашиот предмети и да се избегне било каква штета од превозот процес, Кога ќе
добиете пакет, треба да се изврши увид на предмети,ако се биде во ред, а потоа можете да се регистрирате. Ако
можете да дознаете машината е било оштетен, не се регистрирате и жалба против локалните превозот
компанијата; Потоа ги преземат слики за оштетена машина и пакет, веднаш испрати
порака до нас, ние ќе ви помогнат да го надминете проблемите.
2)Како што е познато во секоја земја има свои обичаи политика,нормално ,откако ќе плаќање ,ние може да го прогласам за пониски
цена на вашата фактура ,намалување на плати за царинските тарифи ,но не може да се прогласи премногу најниска цена ,можеби
предизвика царинската сомнение ,ќе доведе до не може да царинење , ние ќе devalue тоа што нашиот конвенционалните
се изјасни, која ќе ви помогне да се намалат или да се avoide увоз доход.

моќност:
Електрична енергија
Бренд Име:
LZHZXY
Број На Модел На:
DS50
Тип:
Финансиски bookbinding машина
R

Тие исто така купуваат со овој производ