.

.

Clamshell QFP32 TQFP32 LQFP32 ic тест приклучок за Pin теренот=0.8 mm Size=7x7mm 9x9mm

Clamshell QFP32 TQFP32 LQFP32 ic тест приклучок за Pin теренот=0.8 mm Size=7x7mm 9x9mm

DEN 1344.00
Количина на стоки


Добредојдовте на нашата Продавница
Доколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^)/~
Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^
^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^
Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга. Потврди модели и спецификации по купувањето , ви благодариме !
Совети : Ако сакате да ја прими стоката побрзо, ве молиме изберете International Express : DHL / Федекс / ЕМС. Хонгконг Пост Воздух Mail и Кина Пост Регистрирани Воздух Mail транспортни трошоци концесии, но логистика чудни броеви качен на Интернет и испорака пати побавно. Ако изберете, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодарам многу!
Пакет : QFP32/LQFP32/TQFP32 Pin теренот : 0.8 mm Чип големина : 7mm X7mm 9mm X9mm

Бренд Име:
FSHH
Тип:
Индустриски Компјутер Додатоци
Број На Модел На:
qfp32
Пакет:
No
R

Тие исто така купуваат со овој производ