.

.

LED Пак Сигналот Индикатор Rearview Странични Ретровизори За Suzuki GSXR600 GSXR1000 750 Yamaha YZF R1 Хонда CBR900RR Ducati KTM Kawasaki

LED Пак Сигналот Индикатор Rearview Странични Ретровизори За Suzuki GSXR600 GSXR1000 750 Yamaha YZF R1 Хонда CBR900RR Ducati

DEN 1395.00
DEN 1468.32
-5 %
Количина на стоки

Спецификации Сосема Нов Висок квалитет на LED Пак Сигнали Интегрирани Огледала Совршен Комплимент За Вашиот Велосипед. Се добие уникатен изглед и се одличен впечаток! Состојба : 100% Сосема Нова Боја : како што е прикажано picturn Количина : 1 пар s(Лево и Право Страни) Матични Должина : Околу 4" Монтажа Дупка со Големина Од 1" - 2 7/8" Материјал : Стакло, Огледала , ABS Школка големина : како што е прикажано на слика Пред & Задните Led Индикатори , Стрелка Изграден во Стакло Прилагодлив за монтажа позиција; ве Молиме проверете мерења подолу
Огледало (стакло) Материјал : Акрилик (обезбедува јасна цел и не е лесно да попуштат или пауза)
Fitment : Сите Хонда Suzuki Јамаха Kawasaki Ducati Ktm Улица Велосипеди Модели резервни делови. НЕ Г О Т одобрени , не се користи ако Г О Т е потребно.

боја:
Браун
Тип На Објект:
Опфаќа & Украсни Украси
Motobike Направи:
Универзална
Бренд Име:
MAIZHI
Објектот Тежина:
0.4kg
Гаранција:
Yes
Производителот Дел Број:
не се применува
UPC:
не се применува
Земја/Регион на Производство:
Кина
R

Тие исто така купуваат со овој производ