.

.

Dat refillable мастило кертриџ со чип за HP950 950 951 951XL за HP Officejet pro 8100 8600 276 251 DW cr770 cv136a

Dat refillable мастило кертриџ со чип за HP950 950 951 951XL за HP Officejet pro 8100 8600 276 251 DW cr770 cv136a

DEN 852.00
DEN 1199.52
-29 %
Количина на стоки

Dat refillable мастило кертриџ со чип за HP950 950 951 951 XL за HP Officejet pro 8100 8600 276 251 DW cr770 cv136a
Карактеристики :
• Со целосна мастило со автоматско ресетирање на чипови.
• 100% Компатибилен со оригиналниот
• 950&951 XL имаат повеќе мастило капацитет од стандардните 950&951 мастило кертриџ.
• Лесно да се мастило рефил, нема потреба од било ресетирање, може да се покаже мастило ниво по рефил.
• Ниска цена, со добра за заштита на животната средина
• Фабрика директни продаде, конкурентна цена. Понуда на високо квалитетни целосен опсег на модели.
• Добра услуга. ние ќе се грижи за сите по продажба на услуги. 24-час инстант e-услуга . Ако имате било печатење прашања,а ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа по е-пошта и digi-фотографии. во случај проблемот не може да се реши,ние ќе ја објавите слободни замена касети за вас.
Answer : ___________________________ Note : Само мастило рефил преку мастило дупка по снема од мастило
Пакет Содржина :
• За hp 950 xl CN045 AN Б.К Црна refillable мастило кертриџ 80ml
• За hp 951 xl CN046 AN C Синозелена refillable мастило кертриџ 30ml
• За hp 951 xl CN047 AN М Магента refillable мастило кертриџ 30ml
• За hp 951 xl CN048 AN Y Жолта refillable мастило кертриџ 30ml
Пакување Тип :
• поли торба за пакување
Компатибилен Кертриџ Модел : 950 & 951 XL мастило кертриџ Печатач модел : (Вашиот печатач не можат да бидат наведени, но можете да го проверите вашиот печатач модел пред да го купите)
за hp Officejet Pro 8610, 8620, 8630, 8640, 8660, 251dw, 276dw MFP, 8100 - N811a, 8600 e-Сите-во-Едно - N911g, 8600 Плус - N911n, 8600 Премиум - N911a Печатач
Можете исто така да ред други печатач потрошен материјал од нас :
Компатибилен со мастило кертриџ
Компатибилен тонер кертриџ
Компатибилен Franking мастило кертриџ за Neopost / Frama / Pitney Bowes/ FP
Refillable мастило касети
Franking машина мастило кертриџ
Ciss систем
ЛАК чипови / чип resetter/ чип декодер
Глава за печатење / мастило амортизерите / мастило пумпа / мајка одбор
Боја на мастило / Боја / Сублимација мастило / Текстилни бои / Еко-солвентни мастила

Тип:
мастило кертриџ
Компатибилен Бренд:
HP
боја:
C,M,Y,K
Компатибилен Бренд:
HP Inkjet
Бренд Име:
Datasonic
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Број На Модел На:
950 Б.К & 951 C Y M
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
КОЛИЧИНА:
4pcs
Погодна за печатење модел:
за Hp 8100 8600 8610 8620 8630 8640 8660 8615 8625 251dw 276dw
мастило капацитет:
Б.К 80ml, Три-боја(C,M,Y) 30ml
со чип:
Yes
Место на Потекло:
Guangdong Кина(копно)
Is_customized:
Yes (XL means large ink capacity)
R

Тие исто така купуваат со овој производ