.

.

Овошје Јадења Керамички Торта Плоча се Поставува 3 Слој на Тесто Снек Фах Кујна Додатоци Овошје Фах Ракување со Злато линија

Овошје Јадења Керамички Торта Плоча се Поставува 3 Слој на Тесто Снек Фах Кујна Додатоци Овошје Фах Ракување со Злато линија

DEN 1854.00
DEN 2180.64
-15 %
Количина на стоки


Бренд Име:
LanBeiJia
Материјал:
Керамички
R

Тие исто така купуваат со овој производ