.

.

Продавница + SVF12N65F 12N65F TO220F нови оригинални субјекти кредитна + слики Бесплатен превозот

Продавница + SVF12N65F 12N65F TO220F нови оригинални субјекти кредитна + слики Бесплатен превозот

DEN 312.00
Количина на стоки


Бренд Име:
KEEZEL
Тип:
Вози IC
Состојба:
Нови
Примена:
компјутер
Напон:
Стандард
Моќ Дисипација:
Стандард
Температурата На Работа:
Стандард
Број На Модел На:
Стандард
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ