.

.

Модерен Минималистички Ноќни Табела Светилка со Мермерна База Lampe де chevet Студија Хотел Декорација Стакло, Метал Светилки за Спалната соба H77cm

Модерен Минималистички Ноќни Табела Светилка со Мермерна База Lampe де chevet Студија Хотел Декорација Стакло, Метал Светилки

DEN 16058.00
DEN 18672.00
-14 %
Количина на стоки


Спецификација За Производ
Име : Модерна Табела Светилка
Материјал : Метал,Ткаенина,Мермер,Стакло
Телото Боја : Златна
Димензии : Ширина 42cm Висина 77cm
Моќност : 21 W-30 W
Напон : AC 90-260 V
Извор на светлина : LED Сијалицата
Сијалица База : E27
Техника : Позлатен
Светла Боја : Топло Бела
Примена : Дневна Соба,Спална соба,Студија,Хотели,итн

Тип На Објект:
Табела Светилки
Wattage:
21-30W
Стил:
Модерна
Заврши:
Железо
Тело Материјал:
Кристал,Стакло,Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Приклучок Тип:
Приклучете НИ се
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Напон:
90-260V
Техника:
обложено
Извор На Енергија:
AC
Гаранција:
1 година
Сенка Тип:
Ткаенини
База Тип:
E27
Примена:
Кревет Во Соба
Бренд Име:
BOCHSBC
рамка боја:
Злато
Број На Модел На:
BOCHSBC-TL21-20
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е dimmable:
No
Е Светилки Вклучени:
Yes
Боја На Каросеријата:
Бела
Материјал:
Метал
Тип На Прекинувач:
Knob префрлате
R

Тие исто така купуваат со овој производ