.

.

Топла Продажба S925 Фунта Сребрени Нараквици За Жените Високи Потпетици Чевли Нараквици & Алки Шарм Монистра Синџир-Свадба Накит YB42

Топла Продажба S925 Фунта Сребрени Нараквици За Жените Високи Потпетици Чевли Нараквици & Алки Шарм Монистра Синџир-Свадба Накит

DEN 480.00
DEN 799.20
-40 %
Количина на стоки


Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Парична казна
Сертификат Број:
Стандард
Certificate Type:
GDTC
Дијаметар:
19CM
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Бренд Име:
magicodes
Повод:
Свадба
Пол:
Жените
Метали Тип:
Сребро.
Обликотшема:
Геометриски
Главниот Камен:
Никој
Број На Модел На:
42
Страна Камен:
Никој
Метал Печат:
925,Фунта
Стил:
Тренди
R

Тие исто така купуваат со овој производ