.

.

50Pcs/Многу PASAYIONE Свадба Подарок Случаи Свадба Корист Бонбони Кутија Casamento Декорација на Настанот Партија Резерви Табела Centerpieces

50Pcs/Многу PASAYIONE Свадба Подарок Случаи Свадба Корист Бонбони Кутија Casamento Декорација на Настанот Партија Резерви Табела

DEN 2091.00
DEN 2460.00
-15 %
Количина на стоки


Опис на производот
Испорача : Ние го достави во кутија
Тежина : 10g/парче.500g/пакет,вклучувајќи го лента
Напомена : лента треба да бидат врзани со себе
Детални информации
За превозот
Сите предмети ќе бидат испратени во рок од 3 работни дена по вашата исплата е расчисти.
За оваа содржина,ние ќе го испрати express.па за 7-15 дена стокови ќе биде deliverd до вашиот дом.
Пред ставање на твојот ред, ве молиме потврдете го цените и други детали со добавувачот.Ако има било какви прашања,вие сте добредојдени да не контактирате.Задоволство ни е да ви служи

Шема:
Полна Боја
Материјал:
Железо
Бренд Име:
PASAYIONE
Повод:
Годишнина,Забава,Големиот Настан,Свадба & Ангажман
Број на Компјутери:
30pcs
Број На Модел На:
ТЦ-1
is_customized:
No
Боја:
Повеќе
Материјал:
хартија одбор
Пакет:
Пакување кеси
Големина:
Diameter 7cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ