.

.

100 КОМПЈУТЕРИ Избрани Нова Револуција Игла Касети Круг Лагер тетоважа колекции Тетоважа Понуда за Ротари Тетоважа Машина Бесплатен Превозот

100 КОМПЈУТЕРИ Избрани Нова Револуција Игла Касети Круг Лагер тетоважа колекции Тетоважа Понуда за Ротари Тетоважа Машина Бесплатен

DEN 3648.00
DEN 3839.52
-5 %
Количина на стоки


Ви благодариме за повлекува од Buy4now Продавница!
100 КОМПЈУТЕРИ Избрани Нова Револуција Игла Касети Круг Лагер Тетоважа kits Tattoo Понуда за Ротари Тетоважа Машина Бесплатен Превозот
Опис :
Безбедност мембрана внатре систем, отколку првата генерација кертриџ игли Светлина јасни бои совет тело - подобра видливост Низок профил, домување & подобро мастило проток & облик на внатрешноста Маг криви совет на крајот за полесно кривина, точно одговара за игла групи во секое време Спецификација : Редовни L-Коси 5.5 мм Дијаметар : 0.30 mm(#10), 0.35 mm(#12) RC1201 RL(5.5 mm Долги Коси, со дијаметар од 0.35 mm) RC1003 RL (5.5 mm Долги Коси, со дијаметар од 0.30 mm) RC1005 RL(5.5 mm Долги Коси, дијаметар 0.30 mm)
RC1007 RL(5.5 mm Долги Коси, со дијаметар од 0.30 mm)
RC1009 RL(5.5 mm Долги Коси со дијаметар од 0.30 mm)
Пакување детали : 20pcs/кутија RC1203 RL*1box; RC1007 RL*1 кутија; RC1205 RS-1*1box, RC1209 M1 C-1*1box; RC1209 M1-1*1box Драги ценети клиенти, ако имате било какви прашања во врска со оваа точка, ве молиме да бидат слободни да контакт.Ви благодариме!

Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
EZ
Број На Модел На:
EZ-РК-Комплет
Име на производ:
100PCS Избрани EZ Револуција Игла за Полнење
Игла големина:
1201RL 1003RL 1005RL 1007RL 1009RL
Тип:
игли
Функција:
Подобро Мастило Проток
Количина:
100 КОМПЈУТЕРИ( 20PCS/Кутија, секоја големина)
R

Тие исто така купуваат со овој производ