.

.

Заштитник Случај златна 32-битна Alexmos BGC Алуминиум Школка Случај за 32Bit Продолжен Brussless Gimbal Контролер Верзија 3.6

Заштитник Случај златна 32-битна Alexmos BGC Алуминиум Школка Случај за 32Bit Продолжен Brussless Gimbal Контролер Верзија 3.6

DEN 537.60
Количина на стоки


Заштитник Случај 32bit alexmos bgc стипса случај на несакани игли,врвот иглички компатибилен
Основни спецификации :
-Тежина : 25g
-Димензии : 53.4x55.8x13.5mm
-компатибилен со врвот игли и од страна на иглички верзија
-Plug and play,лесно и безбедно
Пакет се вклучени :
- главниот одбор покрие x 1
- IMU одбор покрие x 2
Answer : ___________________________ Note : 32 BIT alexmos BGC не е inlcuded.

Беспилотни Летала Додатоци Тип:
Моторни
Бренд Име:
RCMOY
R

Тие исто така купуваат со овој производ