.

.

10PCS Трајна Шминка Microblading Веѓа Игла Криви Сечилото 21Pin Игла За рачно изработени 3D Micropigment Прирачник Везови Пен

10PCS Трајна Шминка Microblading Веѓа Игла Криви Сечилото 21Pin Игла За рачно изработени 3D Micropigment Прирачник Везови Пен

DEN 201.12
Количина на стоки


14710
10 PCS Трајна Шминка Microblading Веѓа Игла Криви Сечилото 21 Pin Игла За рачно изработени 3 D Micropigment Прирачник Везови Пен
1. 0.18 мм дијаметар, исклучително добро и супер остар.
2. 21 игли 3. Индивидуални пакет, еднократна употреба 4. Лесно и брзо да се направи убаво веѓата форма Пакет Жолта 21 Игли x10pcs Плаќање & Превозот
Плаќање во Моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Ако имате било какви проблеми со правење на плаќање на, ве молиме слободно да контактирате со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне да ги реши проблемите
Превозот 1. Предмети се испраќаат во рок од 24 часа (освен за викенди и празници) и се испраќаат од Кина преку Сингапур Пост. 2. Испораката може да биде одложен за време на викенди и празници. Ние ќе се стремиме нашите најдобри за да ви обезбеди најсигурни, достапен начин на превозот услуга. Но, понекогаш тоа е во голема мера зависи од курир компании и локалните обичаи, посебно за меѓународен превозот. Осигурување (вклучен)-$0. Ако не добиете предмети, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние би сакале да обезбеди решение како ќе го бара. За вашето задоволство и среќа е секогаш наша енергија. Ние се надеваме да се обезбеди најдобрите производи и услуги за вас. За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ние веруваме дека сите проблеми може да бидат решени.
Повратни Информации & Политика На Враќање
Повратни информации Купувачот почетокот на потврда ќе бидат високо ценети откако ќе се примени предмети. Бидејќи вашето мислење е многу важна за нашата продавница, ние искрено се надевам дека ќе може да остави позитивни повратни информации и 5-ѕвезда резултати за нас доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги. W, исто така, ќе го цениме вашата љубезност да ја додадете нашата продавница да вашата шопинг листа. Ве молиме не двоумете се да контактирате со нас пред да ја напуштат секоја негативна или неутрална повратни информации или било низок рејтинг поени. Ние ќе ги реши сите проблеми ќе се среќаваме.
Политика на враќање Ќе имаат 10 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ве молиме контактирајте со нас преку Aliexpress порака систем за да ни кажат било какви проблеми се соочувате, ние ќе им помогне на вас како е можно поскоро.

Број На Модел На:
21 иглички
Тип:
Тетоважа Игла
боја:
Жолта
Количина:
10pcs
игла тип:
Microblading Криви Сечилото
R

Тие исто така купуваат со овој производ