.

.

Пентагон Форма Бонсаи Тенџере Стакло Геометриски Терариум Колонист за Succulents Уметнички Бисер-заградени Flowerpot Home Office Декорација

Пентагон Форма Бонсаи Тенџере Стакло Геометриски Терариум Колонист за Succulents Уметнички Бисер-заградени Flowerpot Home Office

DEN 1180.32
Количина на стоки

За купувачите надвор од САД, вашиот објект ќе биде предаден, од Кина, од страна на Регистрирани Кина, Воздухот Mail.5 инчи висина
11.
Такса За Ракување
Ние не се наплати такса за Ракување или друг надомест . Ние брод од повеќето наредби во 1 работен ден и на сите налози во работа 2 дена по вашата исплата е потврдено.Многу луѓе сакаат да создадат онанирачки светот, или самовила приказна во терариум.
Повратни информации
1.Гаранција Опис : Не е применливо гаранција
12.Геометриски терариум е одличен декоративен дел на вашата работна маса, маса, полица, итн.
Гаранција и Гаранција
1.На геометриски terrairum ќе биде голем централен на свадба, забава. Тоа е одлично за централен на вашата маса. Тоа е, исто така, stuitable за садење на тропските растителни сорти, како што се mosses, орхидеи, ferns, и воздухот растенија.
Оштетување и Данок
1. Сите производи ќе се проверуваат и тестираат пред пратката.Големина : 5. Тоа е идеален за подигање на succuents и cacti.
Пентагон Форма Стакло Геометриски Терариум Мали Модерни Уметнички Јасно Бисер-заградени Мов Папрат Flowerpot
1.Висок квалитет на геометриски терариум, направени од врамени транспарентно стакло. Ако исплатата не е достапна,
вашата цел ќе биде автоматски затворена и ние ќе го напишете порака и e-mail за да ве информира., од понеделник до сабота, локално време ( Кина, Шенжен) , сите вашиот масажа ќе се одговори брзо. Објектот цена и превозот надомест се сите таксата треба да се плати. Услуги на клиентите time : 8 : 00 А. Ако никакви проблеми и оштетувања предизвикани од превозот услуга како несреќи, одложувања или други прашања, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе комуницира со превозници.Тоа е геометриска, така што може да биде поставен на било која страна надолу во зависност од тоа каде тоа е ставен и она што ќе се случува да расте. Ако не сте задоволни со купите, можете да размените или да се вратат на предмети во 30 дена.Облик : висок накит случај стил
Забелешка : Вклучува терариум и некој був , декорација на растенијата и реквизити НЕ се опфатени
Работното Време и Ракување со Времето
1. Ние одбележи вистински точка име и вредност или малку помалку за царинење. Ние ќе бидат одговорни за сите надомест, ако тоа е квалитет проблем ,
купувачите ќе бидат одговорни за сите и сите такса е тоа не е голем квалитет проблем. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.
Ако сакате да ја декларираат стоката како друг објект името, или да се определи некоја вредност за обичај, ве молиме да ни оставите порака, кога местото цел.Терариум е пристоен начин да се подигне растенија и да ги види, без dirting вашата соба.

Тип:
колонист
Бренд Име:
NCYP
Материјал:
Стакло
Број На Модел На:
20151226004Sowl
Стил:
Модерна
Се Користи Со:
Цвет/Зелени Растенија
Употреба Состојба:
Десктоп
По завршувањето:
Не Обложена
Тип:
декоративни тегла
Стил:
Современа
Земја/Регион на Производство:
Кина
Функција:
дом ги красат
Материјал:
метал и стакло
Големина:
5.3 inches X 5.3 inches, 4.5 inches height
R

Тие исто така купуваат со овој производ