.

.

Фабрика директни продажби беж облека универзална виси таблети ознака линија без бела плоча двојно пластика пластични виси таблета

Фабрика директни продажби беж облека универзална виси таблети ознака линија без бела плоча двојно пластика пластични виси таблета

DEN 1137.60
Количина на стоки


Точка име : Фабрика директни продажби беж облека универзална виси таблети ознака линија без бела плоча двојно пластика пластични виси таблета Големина : 20cm Боја : види theoption Дизајн : ОЕМ дизајн прифатливо. Употреба : Облека Висат ознака. Материјал: Полиестер нишка
Пакување Детална : Пластични кеси Време на Испорака : 7-10 дена Превозот Време : Кина Пост Воздух Mail (15-30 дена) ,e-Пакет (7-15) дена, DHL/Федекс/UPS/EMS/ТНТ (5-7 дена)

боја:
Кремасто бела
Тип На Производ:
Кабли
Употреба:
Дома Текстил,Чанти,Облека
По завршувањето:
восок
Обликот:
Станот
Функција:
Еко-Пријателски,Со Голема Истрајност,Водоотпорен
Техника:
Плетенка
Должина:
20cm
Дијаметар:
2mm
Број На Модел На:
1334
Материјал:
100% Полиестер
R

Тие исто така купуваат со овој производ