.

.

75% НА 75*20*28*5*3 Дијамант Мелење Тркала Првенство мелење Сад во облик на Волфрам Челик Мелење Машина Алатка Острилка Мелница

75% НА 75*20*28*5*3 Дијамант Мелење Тркала Првенство мелење Сад во облик на Волфрам Челик Мелење Машина Алатка Острилка Мелница

DEN 240.00
Количина на стоки

Име : сад облик на дијамант мелење тркала Големина : 75*20*28*5*3 надворешен дијаметар : 75mm Внатре дијаметар : 20mm Висина : 28mm Песок Ширина : 5mm Песок површина дебелина : 3мм Концентрација : 75% База материјал : Алуминиум Мелење Материјал : синтетички дијаманти Состои од : 1pcs Главна цел : волфрам челик. Легури. Керамиката. Стакло. Многу тешко и многу кршливи материјали

Ронки:
150
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
75%-75*20*28*5*3
DIY Материјали:
Металугрија
Тип:
Абразивни Диск
R

Тие исто така купуваат со овој производ