.

.

JEXXI Класичен Домот 925 Sterling Silver Кубни Циркон Прстени сина Жени Ангажман Свадба Партија Накит Убав Подарок

JEXXI Класичен Домот 925 Sterling Silver Кубни Циркон Прстени сина Жени Ангажман Свадба Партија Накит Убав Подарок

DEN 113.00
DEN 185.76
-39 %
Количина на стоки


Прстен Големина:
7, 8, 9
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
700R5000
Метали Тип:
Сребро.
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Материјал:
Кубен Циркони
Повод:
Партија
is_customized:
Yes
Поставување Тип:
Prong поставување
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
JEXXI
R

Тие исто така купуваат со овој производ