.

.

Полн Круг 5D дијамант сликарство DIY дијамант везови куче со одбојка Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација

Полн Круг 5D дијамант сликарство DIY дијамант везови куче со одбојка Крстот Бод Кристал мозаик дома декорација

DEN 208.00
DEN 266.88
-22 %
Количина на стоки


Големина:
20x20cm, 25x25cm, 30x30cm, 60x60cm, 40x40cm, 50x50cm
Бренд Име:
KAMY YI
Стил:
Европа
Дијамант форма:
Круг
Надворешното Пакување:
Обоени Кутија
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Pasting Област:
Целосна
Број на Бои:
30-45
Шаблон Тип:
Животните
R

Тие исто така купуваат со овој производ