.

.

SKTOO ОЕМ Вратата Панел Клип/за Автомобил Вратата картичка тока/ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Jetta MK5 Поло Golf MK6 Автомобил додатоци

SKTOO ОЕМ Вратата Панел Клип/за Автомобил Вратата картичка тока/ За Фолксваген ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Jetta MK5 Поло Golf MK6 Автомобил

DEN 596.00
DEN 648.00
-8 %
Количина на стоки


Возачот на левата и патникот е од десно!
Ве молиме бидете сигурни дека тоа е се вклопи во вашиот автомобил пред да ја купите.
Ако сте несигурни дали тоа може да се однесува на вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас прв пат, ние ќе ви помогнат да го провери тоа.
Сите слики се вистински престрелки, она што го гледате е она што ќе добиете! Ве молиме да се споредува со оригиналната автомобил додатоци и да купам тоа повторно!
Ви посакувам среќен шопинг!
SKTOO 20 PCS Автомобил вратата панели тока внатрешната врата подлога клип За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Passat B6 B7 Jetta MK5 Поло, Голф 6 7 MK6 Touran

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Објектот Ширина:
5inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CC
Објектот Висина:
4inch
Објектот Должина:
8inch
Бренд Име:
SKTOO
Име На Модел:
За ФОЛКСВАГЕН Tiguan Passat B6 B7 Jetta MK5 Поло, Голф 6 7 MK6 Touran
Објектот Тежина:
0.15kg
R

Тие исто така купуваат со овој производ