.

.

10Pcs Симпатична Децата Headwear Деца Chiffon Цвет Hairband Headband Додатоци

10Pcs Симпатична Децата Headwear Деца Chiffon Цвет Hairband Headband Додатоци

DEN 80.00
DEN 106.56
-25 %
Количина на стоки

10 Pcs Симпатична Децата Headwear Деца Chiffon Цвет Hairband Headband Додатоци 100% сосема нов и висок квалитет
Карактеристики : Симпатична, мека и нежна Бебе девојки цвет headband, еластична коса бенд Договор стил headband прави бебе енергетика; Совршен за дневно/фото/партија носат и лесно да се земе се исклучи или да го носат; Одличен подарок за бебето девојки.
Спецификација : Материјал : Chiffon Бенд обемот 36cm, одговара за 0~3 години. Цвет големина : 5cm/1.97" Боја : Случајни испорака (Ако сте се купи на повеќе од еден,боја ви се примени може да бидат со иста боја или различни бои) Количеството : 10 Pc Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен
2.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
Пакетот вклучува : 1 0 x Бебе Headband (без мало пакет)

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
2S5399
Стил:
Тренди
Тип:
Headbands
Метали Тип:
Никој
Бренд Име:
JAVRICK
Материјал:
Chiffon
R

Тие исто така купуваат со овој производ