.

.

Трговија на големо 50pcs Шарени Смола Пластични Акрилик Срцето DIY Накит Pendant Шарм Занает Одговара Мода Earring Keyring Хривнија

Трговија на големо 50pcs Шарени Смола Пластични Акрилик Срцето DIY Накит Pendant Шарм Занает Одговара Мода Earring Keyring Хривнија

DEN 621.00
DEN 653.76
-5 %
Количина на стоки


1lot = 50pcs
Ако целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за вас
ако ви е потребно.
Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас. Moq е 200pcs/стил/боја.

Метална боја:
Мешана боја случаен избор
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
0009
Материјал:
Метал
Бренд Име:
UBEAUTY
Метали Тип:
Никој
is_customized:
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ