.

.

Универзален Мотор Скутер Модифицирани Избега Издувните Пригушувач Цевка покритие За Хонда CRF 230 С 2003-2009 2004 2005 2006 CRF230 F

Универзален Мотор Скутер Модифицирани Избега Издувните Пригушувач Цевка покритие За Хонда CRF 230 С 2003-2009 2004 2005 2006

DEN 958.00
DEN 958.08
-0 %
Количина на стоки


7428369276 Универзална Влезот 36-mm51mm Мотоцикл Издувни Цевки Пригушувач Карбонски Влакна Мотоцикл ГП Пригушувач Издувните Избега со ДБ Убиец состојба : 100% сосема нов кол : 1 парче и Додатоци материјал тип на : Нерѓосувачки Челик лесно да се инсталира Дијаметар : 36-51mm Забелешка : се испраќа од Кина може да бидат испратени, налепници, испратени од германски магацин не вклучува налепници, фала мн

Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
EP
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
0m
Објектот Ширина:
0m
Објектот Висина:
0m
Објектот Тежина:
1.62kg
Објектот Дијаметар:
0inch
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Специјални Функции:
мотоцикл издувна цевка
Motobike Направи:
Универзална
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
на издувната цевка
Fitment:
ЗА 36mm-51mm модел
Употреба:
мотоцикл пригушувач
R

Тие исто така купуваат со овој производ