.

.

100pcs Евтини Kraft подарок пакување картон хартија кутија,мали природни рачно изработени сапун kraft занает кутија,kraft хамер кутија

100pcs Евтини Kraft подарок пакување картон хартија кутија,мали природни рачно изработени сапун kraft занает кутија,kraft хамер

DEN 747.00
DEN 786.24
-5 %
Количина на стоки

100 PCS Kraft хартија подарок пакување coardboard кутија,мали природни рачно изработени сапун kraft занает кутија,kraft хартија, картонска кутија
Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

Подарок Торба Големина:
Повод:
Број на Компјутери:
100pcs
is_customized:
Yes
Шема:
Никој
Број На Модел На:
Евтини Kraft подарок пакување картон хартија кутија
Материјал:
Картон
Бренд Име:
ЈАС'MFINE
R

Тие исто така купуваат со овој производ