.

.

6 компјутери/Многу Дневна агенда излет книга Серпентина спирала распоред Време на маса Да се направи листа Канцелариски Канцелариски материјал Училиште материјал

6 компјутери/Многу Дневна агенда излет книга Серпентина спирала распоред Време на маса Да се направи листа Канцелариски Канцелариски

DEN 1152.00
DEN 1440.00
-20 %
Количина на стоки


6 компјутери/Многу Дневна агенда излет книга Серпентина спирала распоред Време на маса Да се направи листа Канцелариски Канцелариски материјал Училиште материјали F830
Функција :
Инспирација : Гроздобер kraft.
Боја : 1 стил.
Тело Материјал : Хартија, безбедно и healty за човечкиот организам и животната средина.
Големина : 13.3*19cm, 50 листови .
Тежина : 145g.
Функција : Лаптоп / Дневник / Подарок / Промоцијата.
Совет : Ова е 6 компјутери/Многу .

Употреба:
подарок
Употреба:
Меморандуми Дневно
Со Заклучување:
No
Тип:
Дневник
Маска Цврстина:
Мека Copybook
Број На Модел На:
распоред
Стил:
Гроздобер
Страна Обврзувачки Режим:
Серпентина/Спирала
Маска Материјал:
Хартија
Бренд Име:
VALIOSOPA
Стил:
Спирала
Внатрешните Страници:
50 листови
R

Тие исто така купуваат со овој производ