.

.

5 Метри Чиста Бела Риболов Линија Бисери Beaded Цвет Гарланд Свадба Букет

5 Метри Чиста Бела Риболов Линија Бисери Beaded Цвет Гарланд Свадба Букет

DEN 139.00
DEN 157.92
-12 %
Количина на стоки


5 Метри Чиста Бела Риболов Линија Бисери Beaded Лента Цвет Гарланд Свадба Букет Декорација Занает DIY
Висок квалитет во ЕУ и САД стандард за квалитет
Модел Бр. fp14-4
КОЛИЧИНА за овој оглас : 5 Метри (континуирано 5 метри должина)
Состојба : Нова
Боја : Чиста Бела Боја
Големина : прибл. 4mm бисер монистра и 10мм-12mm Цвет
Материјал : Пластични Одлична за Занает!
Пример на употреба

Бренд Име:
finding4show
Материјал:
Акрилик
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ