.

.

Барокот Кристал Цвет Свадба Коса Тиара Чешел Рачно Изработени Бисер Кристал Лозата Свадба Коса Додаток Матурска Жените Headpiece Накит

Барокот Кристал Цвет Свадба Коса Тиара Чешел Рачно Изработени Бисер Кристал Лозата Свадба Коса Додаток Матурска Жените Headpiece

DEN 127.00
DEN 167.52
-24 %
Количина на стоки

Бидејќи на агол и светлина, вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, се Надевам, ќе може да се разбере нас!
Пакет се Вклучени 1*косата фустан
Превозот Ние Брод на Светот (Освен некои земји и APO/FPO). Ако објектот е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без доплата, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Политика на враќање Ние прифаќаме e-mail барања за враќа во рок од 7 работни дена од добивањето на својата цел. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни даде позитивни повратни информации со 5 ѕвезди ги видиш кој е многу важен за нас. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.Барокот Кристал Цвет Свадба Коса Тиара Чешел Рачно Изработени Бисер Кристал Лозата Свадба Коса Додаток Матурска Жените Headpiece Накит Опис Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок Квалитет!
Тоа може да се користи за свадба или некоја посебна прилика. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, тоа е conside#2 F51 BD користи и ние ќе не издаде ќе враќање на парите или замена. Ако имате било какви прашања, ве молиме порака нас и ни дава шанса да ви помогне. Ние ќе биде многу го ценат, ако може да остави вашето вистинско чувство тука. да 18 : 00часот.5 cm
Грешка Опсег : 1-3cm
Answer : ___________________________ Note :
Боите може да имаат различни како разлика екранот, ве молиме да се разбере. Ние само брод да се потврди цел адреси. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас.
Овој специјален дизајн е погодна за секој жени на вашата свадба, вечера или Матурска
Прекрасен подарок за себе или за вашите пријателки
Деликатни бисер и остава уникатност ги носи чувство на убавина
Одличен додаток и декорација за девојки, жени
Материјал : Бисер
Пол : Жените/Женски
Боја : како се покаже
големина : 13*5. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да испратите вашата порака и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. Времето за испорака зависи од Превозот Превозникот, Царинскиот и Пост Испраќање на дестинација и други фактори. (GMT+8) од понеделник до сабота .Повеќето пакети може да се примени во 20 работни дена (4 недели). Ве молиме контактирајте со нас за враќање водич пред да го вратите. Сите пораки ќе бидат answe#2 F51 BD во рок од 1 работен ден (со исклучок на државни празници во Кина). Ние се извинуваме за крајот на одговорот за време на празници (вклучени во недела). Ако не сте задоволни со предмети или на нашата услуга, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратните информации, ние ќе го решат проблемот веднаш, ви благодариме! Контактирајте со НАС ве Молиме да ни Порака од 8 : 30. Но треба плати дополнителни превозот надомест. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ако не сте задоволни кога ќе примите објектот, ве молиме вратете го во рок од 7 дена за замена или пари назад.

Метална боја:
Титаниум Позлатен
Тип:
Шноли
Материјал:
бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Гроздобер
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
SEXYBRIDAL
Број На Модел На:
31256
Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
R

Тие исто така купуваат со овој производ