.

.

Jade jade бонсаи правење мали занаетчиски мода украс биро украси накит Дома Мебел слива

Jade jade бонсаи правење мали занаетчиски мода украс биро украси накит Дома Мебел слива

DEN 3264.00
Количина на стоки

52 $128 Lotus jade украси Домот Опремување со современи оркестарот декорација занаети подарок свадба подарок соба Колекција $62. парчиња производ
2.24 $88 Jade Apple ја потресе Qian Шу дневна соба на jade украси Дома Мебел украси занаети, креативни подароци подароци Колекција $129 $129 Jade тенџере 18 злато дрво тресење Qian Шу богата дрво дневна соба декорација Дома Мебел накит занаети подароци за збогатување на Колекцијата $129.56 $68 Jade украси 3 Розова Peony Дома Мебел накит мода Дома Мебел биро украси занаети - може да се прилагоди Колекција $86.36 $228 кристално јасна - висок квалитет на природен аметист грозје jade jade занаети транспорт мушка Колекција $158.94 $128 Дрво база на природни jade jade jade украси jade змеј главата Сè се случува без проблеми.36 $168 извоз на jade украси 6 јаболкницата jade тенџере украси занаети накит подароци Дома Мебел дневна соба Колекција $198.72 $268 Мала бела jade jade украси 38 праска дрво jade плоча на цар Дома Мебел накит украси дневна соба декорација занаети подарок Колекција $149.40 $198 природната боја на чисто бел камен 5 цвет peony цвет jade украси jade занаети, креативни подароци тенџере соба Колекција $119. 89, Dongxing улица, Xinyi, Guangdong [производниот циклус] 72 или така, пратката во рок од 3-10 дена [одржување] Сува крпа да ја бришам прашина може да биде како нова година [товарни] Мерење [оддалечените области] бара од клиентот да оди на локални власти логистика точка за укинување на стоки [производи вклучени] Jade бонсаи украси [главен материјал] 1, [цвет] бел мермер, топаз, Afuhanyu
2, [листови] Dandong jade [база] имаат мермер или Dandong жад, два вида на сопствени, мора да контактирате со услуга за
3, [description] на бонсаи високо-одделение изглед, повеќе квалитет, има многу голема колекција вредност, тие немаат гранки на почвата, памук ликвидација на жица производство, остава Dandong jade рака полиран, без било боја, секое овошје од Топаз изработени од специјална боја обработка (не се стави Саи Ју Lin), и пукна на светла боја. Ако имате било какви проблеми со собирање и инсталација на, ве молиме слободно да контакт. [помошни материјали] Памук, памук конец, лепак, цемент [пакување детали] 1, слој 1 : производи
2, вториот : картон
3, трети слоеви : Дрво (опционални; оддалечена област предлози) на екранот на стоки " Производ шоу
- Show - пакување Пакет шоу
- реално - Фабрика Factoracy шоу
"Напомена" Шопинг Совети Jade има одредени производниот циклус и различни видови на производи ќе бидат малку различни, каде што секој бебе информации ќе се укаже на соодветните производниот циклус, како што се надвор од акциите, ние веднаш ќе контактираат со вас, бидејќи на посебност на jade производство, испорака често ќе плови за вас да го известува потенцијалниот клиент! Производ слики се во вид на фотографии, но поради снимање технологија, светло, дисплеј параметри и други фактори, на примени предмети во боја и слики ќе бидат различни, ве молиме да преовладуваат во вид. Живописни, одлични материјали, оригиналност, целата jade бонсаи lifelike. вистински Колекција $318.62 $358 18 праска Топаз jade jade украси накит занаети декоративни Дома Мебел современ Дом Давање симулација овошје подарок Колекција $493.02 $498 Jade украси бонсаи 38 голем портокал Дома Мебел украси накит украси накит - дневната соба може да се прилагоди Колекција $199.

DIY Материјали:
Електрични
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Изглед Моделирање:
Botany
Боја Класификација:
Црвено
Текстурата на материјалот:
Камен
НЕМА.:
SS11
Применливи Простор:
Канцеларија
Стил:
Современиот Кинески
Функција:
бракот
Видови На Орнаменти:
Десктоп декорација
R

Тие исто така купуваат со овој производ