.

.

Гроздобер Турција Смола Прстени Накит Жените Шупливи Капка Цвет Дланка Лист Шема Прстен Антички Злато Кралско Индискиот Bijoux Подарок Партија

Гроздобер Турција Смола Прстени Накит Жените Шупливи Капка Цвет Дланка Лист Шема Прстен Антички Злато Кралско Индискиот Bijoux

DEN 590.00
DEN 880.80
-33 %
Количина на стоки


Информации : Mainstone : Кристал Материјал : Позлатен ЛЕГУРА Еколошки Стандард : Олово, Никел, Кадмиум слободни Носи Повод : Подарок / Свадбена / Партија / Матурска/ Годишнината/ Ангажирање Подарок за : пријател / Мајка ГОЛЕМИНА : ДОЛЖИНАТА НА СИНЏИРОТ : 44+5 CM ПРСТЕН ГОЛЕМИНА : 7 8 9 10#

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10
Бренд Име:
sunspice ms.
Пол:
Жените
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Смола
Повод:
Ангажирање
Стил:
Тренди
Обликотшема:
Месечината
Број На Модел На:
FA1426
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Компатибилност:
000
R

Тие исто така купуваат со овој производ