.

.

YAQUICKA 2 парчиња/сет за во Автомобил Надворешноста на ретровизорот Ленти на Вратите Налепница За Toyota RAV4 2014 Хром Стил Додатоци

YAQUICKA 2 парчиња/сет за во Автомобил Надворешноста на ретровизорот Ленти на Вратите Налепница За Toyota RAV4 2014 Хром Стил

DEN 807.00
DEN 858.72
-6 %
Количина на стоки


100% Сосема Нов и Висок Квалитет Цел Количество : 2 парчиња/сет за во Автомобил Надворешноста на ретровизорот Трим Ленти Материјал : Висок Квалитет АБС Боја : Светло Сребрена 1,Лесна инсталација 2,100% Водоотпорен. Никогаш Не Исчезнат, Никогаш Не Рѓа. 3,Обезбеди око-фаќање покажат и personlise вашиот автомобил. 4,Квалитетот Гарантира, Гаранција Нудат. Еден од најдобрите на пазарот. Трае 5 Години,Recomend да се загрее назад лепак, бидејќи на температурни разлики. Одговара За Toyota RAV4 2014
Топлина Метод :

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Висина:
0inch
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
Автомобил Заштита и Декорација
Модел Година:
2014
Автомобил модел:
За Toyota RAV4
Материјал:
ABS
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Бренд Име:
YAQUICKA
боја:
светла сребро.
Количина:
2 парчиња/set
Инсталирајте позиција:
Автомобил Надворешноста На Ретровизорот
compatiable:
За Toyota RAV4 2014
Бесплатен превозот :
Yes
R

Тие исто така купуваат со овој производ