.

.

Домот Кристал Симпатична Пчела Brooch За Жените Прекрасна Инсекти Глеѓ Шамија Џемпер Накит Иглички Бумбари Роденден на денот на вљубените Подароци

Домот Кристал Симпатична Пчела Brooch За Жените Прекрасна Инсекти Глеѓ Шамија Џемпер Накит Иглички Бумбари Роденден на денот

DEN 141.00
DEN 175.68
-20 %
Количина на стоки


Боја : кафена и зелена
Стил : мода
Предмет тип : брошеви
Состојба : 100% сосема нов
Пакување : Независни пакување
Погоден за давање на подарок прилики : Туристички сувенири, свадба, надоместоци на вработените

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк, Алуминиум,Бакар
Број На Модел На:
XZC0356
Пол:
Жените
Обликотшема:
Животните
Бренд Име:
wukaka
Брошеви Тип:
Брошеви
Текстурата на материјалот:
Злато Позлатен
Стил:
Дами
Технологија на обработка:
Electroplate
погоден за давање на подарок прилики:
Туризам, изложба,рекламирање, промоција на продажба,надоместоци на вработените,ани
Пакување:
Независно од пакување
Обработка на прилагодување:
Yes
Продажбата сериски број:
XZC0356
Боја:
кафеава и зелена
Брошеви Тип:
Brooch Иглички
R

Тие исто така купуваат со овој производ