.

.

Нови пристигне Топла продажба убава боја со низа чипка ткаенина африкански француски tulle мрежа чипка ткаенина за свадба фустани ML6329

Нови пристигне Топла продажба убава боја со низа чипка ткаенина африкански француски tulle мрежа чипка ткаенина за свадба фустани

DEN 3564.00
DEN 4752.00
-25 %
Количина на стоки


Вовед :
Ние forcus на производство на сите видови на Чипка Ткаенина,како што се Guipure чипка ткаенина ,Хемиски чипка,Африкански кабелот чипка,Вода растворлив чипка,Швајцарската voile чипка,француска тантела,Кадифе чипка итн.
Имаме подобри технологија и преработка на способност, може да се нареди да се преземат за бизнис, и масовно производство, но, исто така, да се обезбеди да направат прототип услуги.
Ве молиме имајте во предвид дека на боја на ткаенина на слики може да бидат различни во различни светлосни услови и може да се разликуваат во зависност од екранот/монитор.
Можете да побарате било какви прашања во врска со детали за производот преку испраќање порака преку Ali Exepress центарот за пораки или Trademanager, Whatsapp, исто така, е во РЕД. И ние ќе одговори што е можно поскоро!

Тип На Производ:
Чипка
Материјал:
Полиестер / Памук
Функција:
Еластична,Еко-Пријателски,Растворлив Во Вода
Број На Модел На:
ML6329
Декорација:
Чипка
Техника:
Ткаени
Бренд Име:
NXBF NANXUAN УЖИВАЈЌИ ВО МОДА
Ширина:
1.2
is_customized:
Yes
Ткаенина Тип:
чипка
R

Тие исто така купуваат со овој производ