.

.

2TH Врвен Квалитет Убава Прекрасна Смета Крстот Бод Комплет Кафеава Коса Мало Девојче и Елени Овчар во Шумски Дрвја

2TH Врвен Квалитет Убава Прекрасна Смета Крстот Бод Комплет Кафеава Коса Мало Девојче и Елени Овчар во Шумски Дрвја

DEN 489.00
DEN 959.52
-49 %
Количина на стоки


Материјал:
100% Памук
Бренд Име:
oneroom
Тип:
Пакет
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Еден страна Везови
Стил:
Античкиот Имитација
Употреба:
Дома декорација
Надворешното Пакување:
Европа
Платно Пакување Метод:
JCS OYFUL CROSSS TITCH
Регионален Функција:
Европа
Техника:
крстот бод
Број На Модел На:
БОЖИЌ 001
Тема:
Божиќ човек
R

Тие исто така купуваат со овој производ