.

.

1/2.86 Инчен 1080P CMOS LCD Таблета Микроскоп HDMI Дигитални Окуларот Синхрони Излез Електронски Камера со само 11,6 Инчен Дисплеј

1/2.86 Инчен 1080P CMOS LCD Таблета Микроскоп HDMI Дигитални Окуларот Синхрони Излез Електронски Камера со само 11,6 Инчен Дисплеј

DEN 20497.00
DEN 23030.40
-11 %
Количина на стоки

OSD : Целосна поддршка за АДАПТЕРИ дизајн, маус операција
14.Леќи На Камерата : C
24. : Feedback
Ако објектот е многу добар како што се очекува да ми даде пет ѕвездички позитивни повратни информации,јас ќе го цениме вашето мислење . Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.Фото и снимање : поддршка
16.
Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.Дигитален Сигнал-за-noise ratio : поддршка
21.Хоризонталните и вертикалните линии : Поддржува multicolor, компјутер е хоризонтална линија/вертикална линија, се движат и да ја промените големината прилагодливи
18. Ние ќе ви помогнат да се реши проблемот. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.
Брод-да Дестинации
Превозот Транзит Пати
Руската Федерација
10 до 20 работни дена
Сад
5 до 15 работни дена
Обединето Кралство
5 до 10 работни дена
Франција/Шпанија/Германија
5 до 12 работни дена
Австралија/Канада
5 до 10 работни дена
Други Земји Во Европа
Повеќе Од 20 работни дена
Се проценува дека времето за испорака погоре е ЕМС.Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме што е во моја моќ да им помогне на вас.Позитивен фидбек ќе ме охрабри да обезбеди подобра услуга. Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.Крстот курсорот : Поддршка, multicolor, прилагодлива големина
17. Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.Ние имаме разбирање за несреќа може да има ако цел одат во ред,но ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде задоволувачки резултати. Ние се грижиме за нашите редовни клиенти,а ние секогаш ќе се обидува да им помогне на вас.Боја : Р/G/B Прилагодливи
12.Јас' обезбеди онлајн услуга во 9 : 00 ЧАСОТ-23 : 00ЧАСОТ.0 интерфејс (Тип А) Слики
Превозот
Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Ali Express (освен APO/FPO), па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.Баланс на белата боја : Автоматски/Рачен
9.Пиксели, Големина : 2.SD Картичка интерфејс : SD2.HDMI интерфејсот : Стандарден HDMI излез (текст)
23. Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 21 работни дена или повеќе.
Ние нудиме ЕДНА Година Бесплатна Гаранција за сите наши објекти (Не вклучувајќи штета направени од страна на корисникот).Течни кристали : само 11,6 инчен 1080 P Резолуција IPS Panasonic LCD
5.86 Инчен 1080 P CMOS LCD Таблета Микроскоп HDMI Дигитални Окуларот Синхрони Излез Електронски Камера со само 11,6 Инчен Дисплеј
Спецификации :
1. Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.0, Стандардна големина
22.USB интерфејс : Стандард USB2.Контрастот на сликата : Поддршка слика споредба
19. Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела, контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш, ве Молиме да испратите видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.Карактеристики 1/2.Работ Додатоци : Поддршка
15.

Зголемување На Односот На:
500X & Под
Drawtube:
Monocular
Број На Модел На:
Екран дигитален микроскоп
Теорија:
видео микроскоп
Бренд Име:
SRATE
Материјал:
пластични, метални
R

Тие исто така купуваат со овој производ