.

.

бесплатен превозот персонализација TinkerBell Pixie самовила custom name бебе девојка ѕид уметност налепница decal tx-0243

бесплатен превозот персонализација TinkerBell Pixie самовила custom name бебе девојка ѕид уметност налепница decal tx-0243

DEN 354.00
DEN 431.52
-18 %
Количина на стоки


Детален Опис
Стандардната Боја : H611 Неонски Розова
Стандардно име : АМЕЛИЈА
( I f треба друга боја, pls дозволете ни да знам )
Мала : 33 х 57 см Медиум : 43 x 75 см
Голем : 57 x 100 cm
( Ние може да произведе повеќе големината ако имате посебни потреби )
Пакетот Вклучува : Ѕид Налепница И Трансфер Филм
Материјал : Не-toxi еколошки ПВЦ
Функција
1.Decals за декорација. одговараат за било чиста мазна ѕид, плочки, windows, метал, плакар, пластични
2.Лесен за употреба и отстранување
3.Висок квалитет (долг живот) и заштита на животната средина, без мирис
4.Издржливи, перат и изрибан (мека четка).
5.Моден дизајн и може да се прилагоди
Ако имате посебни потреби, ве молиме ги споделите со нас . можете да или
ние сме среќни да ви помогнат да се реши проблемот Забелешка : Ако ви треба обичај име,ве молиме оставете порака или контактирајте со нас.Ако не можете да го оставите порака или да контактирате со нас,името е стандардно.Ви благодариме!

боја:
Црна, Сина(H615), Сива(H627), Грин(H619), Розе(H611), Виолетова(H630), Црвена(H608), Бела(H601), Жолта, Кафеава(H624), Портокалова(H606)
Големина:
43x75cm, 33x57cm, 57x100cm
Стил:
Модерна
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
tx-0243
Материјал:
Хартија
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Бренд Име:
Cutelittlebear
Тема:
Цртан филм
Спецификација:
Single-piece Package
R

Тие исто така купуваат со овој производ