.

.

За Peugeot 2008 2014 2015 2017 ABS Хром Задните Опашка Светлина Светилка Покрие Трим 4pcs Автомобил Стил Додатоци!

За Peugeot 2008 2014 2015 2017 ABS Хром Задните Опашка Светлина Светилка Покрие Трим 4pcs Автомобил Стил Додатоци!

DEN 1579.00
DEN 1858.08
-15 %
Количина на стоки


Објектот Fitment : Одговара за Peugeot 2008 2014 2015 2016 2017
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов Материјал : ABS Пластика Боја : Како на сликите покажуваат Вклучуваат : 4pcs Направени во ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно се инсталира и да Нема измена е потребно,3 M лента е во задниот дел.
.

Тип На Објект:
Внатрешни Работи Украси
Бренд Име:
ВИСОК ЛЕТАЊЕ
Објектот Должина:
45cm
Материјал Тип:
ABS Пластика
Име На Модел:
За Peugeot 2008
Година:
2014-2017
Објектот Ширина:
25cm
Објектот Тежина:
0.7kg
Објектот Висина:
15cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ