.

.

jingyuqin 10ps 3 Копчиња на Далечинскиот Силикони Автомобил копче покрие Случај Фоб За Отворање Опел Astra Vectra Corsa Signum

jingyuqin 10ps 3 Копчиња на Далечинскиот Силикони Автомобил копче покрие Случај Фоб За Отворање Опел Astra Vectra Corsa Signum

DEN 421.00
DEN 540.00
-22 %
Количина на стоки


dianxiaobao_1
dianxiaobao_2
конус поклопец за вашиот Автомобил копчињата !
Состојба : 100% Сосема Нов
Карактеристики : заштита на автомобил, клуч
дизајн : мода автомобил стил
Материјал : Силикон
Боја : шоу на слика
Копче : 3 Копчиња
Користење на логото : НИКОЈ
Тежина : 15g
Fitment :
За Отворање Опел Astra Vectra Corsa Signum
Ве молиме да се осигурате вашата моментална оригиналните ставки изгледа иста како нашата слика шоу. oduct продажба точка :
Храна одделение силиконски материјал.
Разни бренд и автомобил модел за избор.
Многу добра заштита на вашиот автомобил копчиња и декорација.
Одлично за појавување на клучните големина и точни копчето позиција.
Одлично чувство на допир, силикони втиснување копчето икона, трајни користење.
Цел Совети :
Ние имаме многу боја опција, ве молиме да обрнете внимание кога ќе го поставите цел.
За 1 многу цел, бесплатен превозот од Кина Обичните Пост Воздух Mail.
Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам!!!
Ве молиме понуда на примачот име и презиме во ред. Инаку, ние не сме одговорни за nondelivery предизвикани од информации недостига.
Пакет incclude :
10x Силикони случај
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Бренд Име:
jingyuqin
Материјал Тип:
Силика Гел
R

Тие исто така купуваат со овој производ