.

.

120mm 18 Цевки Алуминиум Компјутер Вода за Ладење Радијатор Топлина Мијалник за PC Вода за Ладење на Системот за цевки со 8-10 mm внатрешен

120mm 18 Цевки Алуминиум Компјутер Вода за Ладење Радијатор Топлина Мијалник за PC Вода за Ладење на Системот за цевки со 8-10

DEN 645.00
DEN 777.12
-17 %
Количина на стоки


Универзално се користи во PC вода за ладење на системот, или други професионални електронски инструмент или чипсет ладење. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Време На Испорака :
1. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо.
Големиот сите црн дизајн. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
1 X Вода За Ладење Радијатор Потоне
4 X Завртки
1. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас.
Прав насликани страна на одборот, см ooth и голема рака чувство. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Со вграден-во вода separater во резервоарот за вода за да се задржи водата за мешање, и се чува вода подалеку од вашиот уред за да се осигура безбедноста. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Спецификација :
Надворешниот Дијаметар : прибл. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. Ние само брод да се потврди цел адреси. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
Карактеристики :
Најновите У облик зрачи мрачно подобрува зрачи перформанси ефикасно со повеќе зрачи квадратни и уникатна техника на заварување.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот).51"
Материјал : Алуминиум
Цевки : 18
Примена : Зрачи Топлина, Топлина Разменување
Површински Третман : Прав Сликарство
Answer : ___________________________ Note :
Водата цевка е дизајниран под завртка дупка, тоа ќе биде прободен со долго завртки. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
Ве молиме не користете долги завртки.

Линии:
Никој
Волумен На Воздух:
20CFM
Контрола На Брзината На Вентилаторот:
Не ВРТЕЖИ во минута
Фан Живот:
50000 часа
Примена:
Процесор
Тип:
вода за ладење
Пакет:
Yes
Број На Модел На:
Вода За Ладење Радијатор Потоне
Бренд Име:
ALLOYSEED
Heatsink Материјал:
Алуминиум
моќност:
0.9 W
Имајќи:
Течност Имајќи
Компатибилен ПРОЦЕСОР:
Yes
Бучава:
Други
Фан Големина:
Други
Број На Модел На:
140149
Примена:
Површински третман:
Прав Сликарство
R

Тие исто така купуваат со овој производ