.

.

Bqueen 2017 Нови Пристигнување Секси Жени Завој Фустан Модни Длабоко V Мини Шпагети Рака Sequined Backless Дама Облечи Femme Vestidos

Bqueen 2017 Нови Пристигнување Секси Жени Завој Фустан Модни Длабоко V Мини Шпагети Рака Sequined Backless Дама Облечи Femme

DEN 1142.00
DEN 1872.00
-39 %
Количина на стоки


Големина:
XS, S, M, L
Пол:
Жените
Деколте:
V Деколте
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Сезоната:
Лето
Декорација:
Sequined
Половината:
Империја
Материјал:
Полиестер,Spandex
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
H5217
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Силуета:
Обвивка
Бренд Име:
Bqueen
Стил:
Секси & Клуб
Шаблон Тип:
Печати
R

Тие исто така купуваат со овој производ