.

.

200g/торба Мешани Големина Sequins Помине Сјајот во Прав Супер DIY полски Помине Дизајн Блеска Прашина за Совети Shinny Помине Уметност Декорација

200g/торба Мешани Големина Sequins Помине Сјајот во Прав Супер DIY полски Помине Дизајн Блеска Прашина за Совети Shinny Помине

DEN 899.00
DEN 987.84
-9 %
Количина на стоки

200g/торба Мешани Големина Sequins Помине Сјајот во Прав Супер DIY полски Помине Дизајн Блеска Прашина за Совети Shinny Помине Уметност Декорација
200/торба
на gillter ќе пак врз едноставна торба, не вклучува јасно тегла,
ве молиме љубезно да знаете, ви благодариме
Изберете бојата што сакате
............
Опис
Нов & Висок квалитет.
БОЈА КАКО НА СЛИКАТА ПОКАЖУВА
КАКО ДА СЕ ПРИМЕНУВААТ :
чекор 1 : полски
чекор 2 : сјајот
чекор 3 : палто врвот
Пакет вклучувајќи
1bag x помине сјајот листови

Бренд Име:
EchiQ
НЕТО-WT.:
200g
Број На Модел На:
изберете бојата што сакате
Материјал:
сјајот на ноктите
Количина:
1 торба
Тип На Објект:
сјајот на ноктите
R

Тие исто така купуваат со овој производ