.

.

AORRYVLA 2017 Нови Зима Жените Крзно Паркови Долго Природни Raccoon Крзно Маскирани Грб Вистински Raccoon Крзно Лагер Дебели Топла Зимска Јакна

AORRYVLA 2017 Нови Зима Жените Крзно Паркови Долго Природни Raccoon Крзно Маскирани Грб Вистински Raccoon Крзно Лагер Дебели

DEN 8619.00
DEN 11492.64
-25 %
Количина на стоки

AORRYVLA 2017 Нови Зима Жените Крзно Паркови Долго Природни Raccoon Крзно Маскирани Грб Вистински Raccoon Крзно Лагер Дебели Топла Зимска Јакна
Почитувани! Ве молиме изберете големина внимателно, Ако не се сигурни големина, Можете да го напуштите вашиот мерење информации( Тежина, висина, биста, половината, колковите ) Кога ќе ставање на ред, дека ние може да ви помогне да се избере вистинската големина. Ви благодариме !!!
Услови за користење на услугите
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве Молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испрати
предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни coun-
се обидува, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински
такси, брокерски такси, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака.
Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да
уверете се дека предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратени,
купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Големината или се Вклопуваат lssues
Бидете сигурни дека пред купување ве молиме разгледајте го нашиот големина на табела и како да се одреди големината. Бидете сигурни да се консултирате со нас за големина.
Ако ја изберете големината и тоа не Ви одговара, ние не сме одговорни. Маргина на грешка во производот е 2-3 см.
Боја На Несовпаѓање
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.
Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со
нашите предмети и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации, Ние ќе
прават нашите најдобри за решавање на било какви проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Тип:
Широк-waisted
Декорација:
Dovetail,Печ Дизајни,Батон,Прилагодлив Половината,Џебови,Крзно,Патентите
Број На Модел На:
A-182-7
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Патент
Дебелина:
Волна Лагер
Бренд Име:
AORRYVLA
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Облека Должина:
Долго
Ткаенина Тип:
Платно
Материјал:
Памук
Тежина:
2.3
Пополнување:
Памук
Големина:
S, M, L, XL, XXL
боја:
многу бои, изберете
Дебелина:
Дебели
Сезоната:
Зима
Јака:
Вистински Raccoon Крзно
Поставата:
Вистински Raccoon Крзно
Стил:
Моден
Паркови:
Целосна Јакна Жени
R

Тие исто така купуваат со овој производ