.

.

SmartYIBA 7 TFT Колор LCD Moniter Видео Врата Телефон Спогодба Врата Систем за Полнење Отклучување IR Ноќ Визија Rainproof Камера за Видео

SmartYIBA 7 TFT Колор LCD Moniter Видео Врата Телефон Спогодба Врата Систем за Полнење Отклучување IR Ноќ Визија Rainproof Камера

DEN 4062.00
DEN 4464.00
-9 %
Количина на стоки

Smart YIBA 7 " TFT Колор LCD Moniter Видео Врата Телефон Спогодба Врата Систем за Полнење Отклучување IR Ноќ Визија Rainproof Камера за Видео Опсегот : Погоден за луксузни вили, семејството домашна употреба, канцелариски згради, хотели, куќи за гости и на други места, според посета на гости надвор врата, затворен автоматски да ја отворите сликата, според затворен одговор на копчињата со посетителите повик, допрете го копчето за отклучување, електронски контролирана се заклучува автоматски се отвори, не трчаше кон вратата да се отвори вратата, обично чекање, притиснете го следи копче, можете да ја следи надворешната средина. Карактеристики : Со повици, надзор, спогодба, го отклучите, hands-free, затворен двонасочна спогодба повик. Не се Наруши 1,7-инчен TFT LCD, без зрачење, ниска моќност, висока дефиниција widescreen слика. 2, hands-free спогодба функција. 3, електронска контрола за заклучување на функцијата. 4, следење на отворено функции. 5, слика светлината, бојата и волуменот на OSD мени за да ја прилагодите. 6, оксидација и носат-отпорни, површински третман на отворено одделение. 7, затворен ултра-тенок дизајн, алуминиумски панели, electroplating копчето, убава целосна луксузен. 8,12 полифоничен звук опција, ќе не секогаш го слушаат еднобојна на врата. 9, отворено одделение инфраред ноќ визија функција, лесно монтирање на ѕид. 10, кухо, 6 поставува кутија. 11, сите наши производи се повлечете од еден до шест; две влечете VI. Спецификации : Екран : 7" TFT Резолуција : 800 * 480 Камера : 1/4"HD боја CMOS може да стигне до 700 линија на камерата леќи на Камерата : 3.6 mm Водоотпорен ниво : IP55 Камера агол на гледање : 92 степени времетраење на Повик време : 120 Секунди Следи траење време : 60 Секунди потрошувачка на Енергија : Статични државната Моќ влез : AC 100 V-240 V 50/60 Hz излезна Моќност : DC15 V Затворен следи : 225* 128 * 23mm Отворено камера : 155*100 *55мм Пакетот вклучува : 1 * паркинг (Надворешен камера 1 * Внатрешна следење 1 * AC адаптер 1 * 5m 4-core приклучен кабел 1 * 2-core приклучен кабел 1 * Пакет на завртки 1 * User manual (рачно) – англиски јазик

боја:
ЕУ Приклучокот, АУ Приклучокот, велика БРИТАНИЈА Приклучок, Приклучете НИ се
Метод На Конекција:
Жичен
Контрола На Пристап:
Никој
Број На Модел На:
810FG11
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Сензор Големина(Инчен):
1/4
Тип:
Спогодба Систем
Врата:
Yes
моќност:
220v
Samrt Дома Интерфејс:
Yes
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Агол На Гледање (°):
92
моќност:
11V-240v
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Бренд Име:
SmartYIBA
Комплет За Конфигурација:
Еден на еден видео doorphone
IP Камера Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Материјал:
Анти-оксидација алуминиум panel
Екран Тип:
Боја На Екран На Допир
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Големина:
7inch
Резолуција:
1000
Камерата:
боја
R

Тие исто така купуваат со овој производ