.

.

[VK] XC4VFX100-12FF1517C XC4VFX100 BGA Регулатори на Напон

[VK] XC4VFX100-12FF1517C XC4VFX100 BGA Регулатори на Напон

DEN 13917.00
DEN 14649.60
-5 %
Количина на стоки


Фаза:
еден фаза
Тековниот Тип:
AC
Бренд Име:
VICKO
R

Тие исто така купуваат со овој производ