.

.

NADEEM Мода Крстот Шарм Кафеава Кожа Пол Мажи Машки Гроздобер Панк Крстот Шарм Ткаенината Хривнија Алка Накит Пулсот

NADEEM Мода Крстот Шарм Кафеава Кожа Пол Мажи Машки Гроздобер Панк Крстот Шарм Ткаенината Хривнија Алка Накит Пулсот

DEN 110.00
DEN 216.00
-49 %
Количина на стоки

Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. ИЛИ можете да одберете да имате замена.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! стареењето со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. 3 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ние само брод да се потврди цел адреси.
ВРАЌАЊЕ & НАПЛАТА
1. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. нп, од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. Додатоци доаѓаат со 1-месеци гаранција.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!
. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ЦЕНА, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress.
ЗА ГАРАНЦИЈА
1.
NADEEM Мода Крстот Шарм Кафеава Кожа Пол Мажи Машки Гроздобер Панк Крстот Шарм Ткаенината Хривнија Алка Накит Пулсот
Панк Хривнија Накит,ЕУ & САД Стил
Висок квалитет позлатен занает и материјал
Плаќање Mora Од $150 Слободни Изразат Испорака (SF express, DHL, Fe Dex, UPS-от ,Aramex ) 4-7 Дена Испорака
Плаќање на Повеќе Од $15 бесплатен превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail
ЗА ПРЕВОЗОТ
1.

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Затворач Тип:
Лесно-кука
Бренд Име:
NADEEM
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Панк
Број На Модел На:
GTD034
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Крстот
Материјал:
кожа
Синџир Тип:
СТП Кожа Синџир
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Должина:
21cm
Ширина:
1cm
R

Тие исто така купуваат со овој производ