.

.

Чист памук Ткаенини Крпа Mandala Ќебе 7 Чакра Виножито Ленти Tapestry Плажа Крпа Јога Мат tablecloth тепих килим

Чист памук Ткаенини Крпа Mandala Ќебе 7 Чакра Виножито Ленти Tapestry Плажа Крпа Јога Мат tablecloth тепих килим

DEN 427.00
DEN 427.20
-0 %
Количина на стоки

Бренд : AIJUBIRD
Пакет се вклучени : 1 x Плажа Крпа
Големина : 75см*150 см 150cm*150cm
Материјал : памук
Внимание Ве Молиме :
1. За големината на објектот мерка од страна на страна, тоа би можело да биде од 2 до 3cm различни.
2. За бојата на сликата покажува реалната предмети без некоја посебна обработка.
Но, за бојата и осветлувањето може да се разликува малку поради различни компјутерски монитори или други фактори.
За Нашата Продавница
1. Додадете ни ја вашата омилена продавница листа, се повеќе се изненади и попуст.
2. Додавање на стоки во вашата шопинг кошничка, добие најдобрата цена во прв пат и да се купи во време.
1. Ние ќе брод надвор стоката во рок од 5 работни дена откако вашата уплата е завршен ( празници може да биде продолжен)
стоката ќе пристигне во 5-40 работни дена зависи од вашиот превозот начин, дестинација и други фактори.
1. Ако не сте задоволни со стоката кога ја прими. Ве молиме контактирајте со нас и да се врати во рок од 7 дена за замена или пари назад. Ако ја врати стоката, треба да се обрне враќање товар.
2. Ако примите недостатоци стоки, ние ќе ви даде нов, како и замена во вашата следна цел.
3. Ако постои некој проблем, ве молиме контактирајте прво, ние ќе се реши во разумен начин. Однапред ви благодариме за вашата corporation.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве Молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Се истакна :
1. Ние нудиме капка превозот услуга, исто така може да испрати слики да ви за препродава.
2. Ако на големо, pls контактирајте со нас, ние ќе ви даде најдобра цена.

Големина:
1500mm750mm, 1500mm1500mm
Тепих Продажба:
Блок/долар
Број На Модел На:
a9325
Чистење Тип:
Машина Перат,Рака Мие
Шема:
Цртан филм
Рамка:
No
Шаблон Тип:
Флорални
is_customized:
Yes
Бренд Име:
AIJUBIRD
Стил:
Жакард
Обликот:
Правоаголници
дизајн:
Aubusson
Шема:
Печатени
Техника:
Плетени
Материјал:
Chiffon
R

Тие исто така купуваат со овој производ