.

.

автомобил телото се држи нерѓосувачки челик стакло на прозорец за гарнитури столб средната колона скриј лента панел За Mazda CX-5 CX5 2 Генералот 2017 2018

автомобил телото се држи нерѓосувачки челик стакло на прозорец за гарнитури столб средната колона скриј лента панел За Mazda

DEN 4210.00
DEN 4730.40
-11 %
Количина на стоки

Ние ќе ви испратиме р производи на време и да имаме следење на број автоматски. За Нас
Имаме Кина базирана компанија направени од авто додатоци специјалисти и хобисти кои биле производство и производство на авто-делови и прибор за повеќе од 10 години. Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. Враќање /Поврат
1). Ако има било какви проблеми, ве Молиме слободно контактирајте со нас пред да замине netural(3 ѕвезди) или негативни(1-2 ѕвезда) повратни информации, ние секогаш сме подготвени да го решите вашиот проблем.
3) Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress!
7. Ве молиме бидете сигурни дека вашите информации се точни, како што се името, адреса ,телефонски број,ZIPcode,и др. Ви благодариме!
5. Плаќање
1) да ја прифатиме Alipay , виза, банкарски трансфер , Запад Унија, TT. Купувачот е одговорен за Сите Враќање Поштарина и такси Превозот и Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање. Ако вашата нарачка количини повеќе од 10pcs,ве молиме контактирајте со нас пред плати, можеби и ние може да ви помогне да заштедите на трошоците. Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. Кога сите вести ние ќе ве известиме во времето.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. Ако објектот не е дефектен, објектот ќе биде испратена назад на купувачот. Гаранција
1) 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Обично,ние ги користиме Кина Пост Воздух Mail за да испратите ќе производи се слободни. Позитивни Повратни Информации
1). Ние, исто така, нудат во комбинација превозот попуст. Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П : Може ли да добијам попуст?
A : LANGENS секогаш се покаже на најдобрите цената што би можел да понуди, па се купи со себе ќе добиете на најевтиниот цена. Вашето мислење е многу важна за нас.(Метод за да добиете попуст за голема цел е : да се Направи ред прво, не се плати веднаш, не остави порака да ни каже и квантитетот на превозот метод сакате, ние ќе го промени цена во рок од 24 часа, тогаш ве молиме да плати за нарачката.Ве молиме контактирајте со нас ако не го добивате нашиот е-маил.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена
4) сите други прашања, ве молиме погледнете на овој линк , Можеби тоа може да ви помогне. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена за проблеми со квалитетот (клиентот треба да им понуди на дигитални фото на продавачот за каква било поплака за нас да направат истрага.
2) Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Во тоа време, имаме рафинирани секој аспект на нашата компанија, од искуство за дизајн на производот.Ние ќе ви испратиме Следење на број по е-пошта.Кога приемот време помалку од 10 дена лево и ти се уште не се на пратката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и на приемот време за тебе и да се обиде да помогне да се најде причина за одложување и обидете се да се реши.

Тип На Објект:
Хром Стил
Објектот Дијаметар:
1inch
Модел Година:
2017 2018
Автомобил модел:
CX-5
Специјални Функции:
Заштита и безбедност
Објектот Должина:
1inch
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
1inch
Име На Модел:
HSIYHW9789
Бренд Име:
GUANG-E
Објектот Висина:
1inch
Објектот Тежина:
0.88kg
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
R

Тие исто така купуваат со овој производ