.

.

Перење алишта Соба Ѕид Оркестарот Винил Ѕид Уметност Налепници Дома Декор Дневна Соба и Спална соба за Миење Работи Decals Водоотпорен Mural ZB552

Перење алишта Соба Ѕид Оркестарот Винил Ѕид Уметност Налепници Дома Декор Дневна Соба и Спална соба за Миење Работи Decals Водоотпорен

DEN 383.00
DEN 510.72
-25 %
Количина на стоки


Големина (custom sizes достапни по барање)
58cm W x H 42cm
77cm W x H 56cm
110cm W x H 80см
1 инч = 2.54 см
- C O L O R C H O I C E ! Сите наши боја во нашиот боја табела се достапни.Но, ние не нудиме така
многу боја опции, ако сакате некои боја не спаѓаат во боја опција, ве молиме
изберете custom боја и да го одредите боја со остави порака или контактирајте со нас , Ако ние не се
примите порака, ќе добиете decal во боја на прикажување на сликата!
- Нашите decals се направени на Nontoxic Винил Материјал. - Decals може да биде лесно да се отстрани без оштетување на ѕидовите. но, не може повторно да се употребуваат откако се применува. - Decals може да се примени на било чиста, мазна и рамна површина. - Големината што е прикажано на сликата, може да не ги одразуваат вистинската големина. Тоа е за покажување цел. - Нашите decals се умре сече па нема позадина . Ние прифаќаме прилагодено нарачки . Ве молиме контактирајте со нас со вашите идеи и ние ќе се потрудиме да ги реализира

боја:
Црна, Сина, Сива, Зелена, H635 Меки Розова, Виолетова, Црвена, Бела, Жолта, Државата Сива, Виолетова, Кафена, Теал, Друга боја избор
Големина:
77x56cm, 58x42cm, 110x80cm
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Број На Модел На:
ZB552
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници,За Чад Издувни Гасови,За Плочка,Прозорец Налепници,За Кабинетот Шпорет,За Фрижидер
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Бренд Име:
YOYOYU УМЕТНОСТ ДОМА ДЕКОР
Тема:
Шема
Материјал:
Винил
R

Тие исто така купуваат со овој производ