.

.

OHCLOTHING Нови корејски зимски џемпер женски пол глава краток риза ракав turtleneck џемпер тенок задебелена еластична цврсти

OHCLOTHING Нови корејски зимски џемпер женски пол глава краток риза ракав turtleneck џемпер тенок задебелена еластична цврсти

DEN 500.00
DEN 555.84
-10 %
Количина на стоки


Големина:
S, M, L
Пол:
Жените
Број На Модел На:
zch
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Бренд Име:
OHCLOTHING
Материјал Состав:
Видете табела
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
Turtleneck
Материјал:
Памук
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени
Материјал Состав:
Другите 100%
Облека верзија на видот:
Се посветам на моралот
Дебелина:
вознемирен
Комбинација форми:
Едно парче
Должина:
Conventional models
Јака:
Половина желка вратот
Функционална:
Пријатна топлина
R

Тие исто така купуваат со овој производ