.

.

Автомобил Додатоци Авто Тркала вентилот на Гумата Матични Капи за Pontiac G3 Краткоденица GTO Атмосфера Bonneville гп Гранд Сум Sunfire Fiero

Автомобил Додатоци Авто Тркала вентилот на Гумата Матични Капи за Pontiac G3 Краткоденица GTO Атмосфера Bonneville гп Гранд Сум

DEN 132.00
DEN 239.52
-45 %
Количина на стоки


Карактеристики : •4 парчиња/set и универзална •Материјал : не ' рѓосувачки легура •Висок квалитет,нова мода, трајни и водоотпорен •Р educe воздух течење и спречување на прав и нечистотија навлегува во вентил •Лесно да го инсталирате,Директна завртка-за да го Замените оригиналниот лошо вентил капа и покажуваат уникатната карактеристика на типот. Почитувани пријатели, ве молиме имајте во предвид : 1. Сите фотографии се вистински фотографии. 2. Ако не ја прими стоката во рок од 65 дена од (Нормално 35-45 дена), ние ќе ви ги даде надоместок. 3. Ве молиме не го иницира решавање спорови во рамките на договорениот период, бидејќи ова е многу важно за нашата заедничка кредибилитет. 4. Кога ќе примите производи имате било какви прашања, ве молиме да не брзаат да се коментира. Ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме да го решите вашиот проблем. 5. Сите производи производителот директно, ако ви треба многу на купување, ве молиме контактирајте со нас. 6. Ние сме среќни да ви послужи, посакувам да имате добар ден. 7. Ако ви треба други логото, ве молиме контактирајте со нас.

Број На Модел На:
За Pontiac
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Бренд Име:
QYJSD
R

Тие исто така купуваат со овој производ