.

.

Q801 Бесплатен Превозот BMX Виткање Автомобил 53T Tee Плоча Еден Алуминиум Легура Едно парче Опрема Мртвите Летаат Велосипед Велосипед Чудак & Chainwheel

Q801 Бесплатен Превозот BMX Виткање Автомобил 53T Tee Плоча Еден Алуминиум Легура Едно парче Опрема Мртвите Летаат Велосипед

DEN 1751.04
Количина на стоки

Ви благодариме и имаат убав ден. Тоа ќе биде потребно за 10-45 работни дена да повеќето земји и региони, но за тоа ќе бидат различни за секоја земја, и тоа ќе ви го одложи поради неповолните временски услови, како што се случај на виша сила. Сите производи во нашата продавница не содржи батерии (батеријата може да не бидат испратени) , ве молиме да купат сами. Ние се чека трпеливо! Ве молиме прочитајте совети внимателно пред да се одржи редот. Ако купувачот не ја прими стоката пред заштита период, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири заштита период, се додека не добиете парцели.Ви благодариме за разбирањето! 3.
12960 BMX, виткање автомобил, 53 T еден брзина / променлива брзина на стоматолошки плоча Материјал : заб плоча / алуминиум легура 6061-T6 Чудак / алуминиум легура 6061-T6 Број на заби : 53 T Чудак должина : 170mm BCD : 130mm Тежина : 640g можат да се применат на оска : плоштадот дупка оска процесот на Производство : заб CNC доработка, чудак 3 D висока густина фалсификување на еден калапи Површински третман : заб sandblasting анодна, чудак полиран анодна Погоден за еден брзина BMX (како што 412), исто така погоден за 20-инчен виткање автомобил (како 1 * 8 брзина, 1 * 9 speed) Внимание : 1. Ако сакате да ги продаваме нашите производи, ние можеме да испратите производи директно да на вашите клиенти, онолку колку што ќе потврдите адресата е точно! ние не ќе ја покаже било која од нашата продавница информации и цена индикација во пакет. времето за испорака По успешно плаќање, Ние ќе брод на стоките за вас како е можно поскоро. Доколку имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас прво, ве молиме да не се отвори на спор, ви благодариме! Ние ќе се потрудиме да ви помогне откако ја примите вашата e-mail пораки, како што ние живееме во различна временска зона, ќе имаат неколку часа временска разлика, па ве молиме да бидете трпеливи доволно. Повратни информации Доколку не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди коментари. Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално,се надевам, ќе може да се разбере. Ние гарантираме ние ќе се обидеме потрудиме да им помогне да се реши ова прашање. Со разликата во мерниот метод, ќе има 1-3cm толеранција во големина (1cm=0. По породувањето, парцели ќе треба безбедносна проверка од страна на Кина царинската, и логистика информации ажурирање обично бидат потребни 5 до 10 дена, ве молиме да бидете трпеливи. Ви благодариме за посетата на нашата продавница, ние ви обезбеди со најискрено услуга, добра среќа и ви благодарам!. Ако сакате вашиот производ да има логистика следење на број, но вие сте купување на помалку од $ 5, можете да додадете $ 1. Ве молиме да бидете трпеливи чека за вашиот парцели. Ве молиме внимателно да ги прочитате деталите за опис на производот, и совети, ако не го разбираат или има какви било информации во врска со производи, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да одговориме на вашите прашања, за да ви помогне да се одржи редот! трговија на големо : Сите предмети во парк, ние може да се направи трговија на големо, повеќе од 10 компјутери може да ви даде трговија на големо цена, ве молиме контактирајте со нас за промет на големо цена.

Чудак Должина:
170mm
Употреба:
Патот Велосипеди,BMX
категорија:
Чудак
Материјал:
Алуминиум легура
Број На Модел На:
q801
Chainwheel Заби:
53T
R

Тие исто така купуваат со овој производ