.

.

10pcs Нови Бохемски мажите пердув lapel pin одговара boutonniere животинско пердув копчето broches јака иглички накит свадба

10pcs Нови Бохемски мажите пердув lapel pin одговара boutonniere животинско пердув копчето broches јака иглички накит свадба

DEN 773.00
DEN 954.72
-19 %
Количина на стоки


Испорака Детална :
1. 1 Lot = 10 компјутери
2. Пакување : OPP вреќа
3.Внимание : ве молиме забележете дека поради светлосни ефекти, се следи светлината контрастот и слично, може да има и некои мали разлики во тон на боја на слики и вистинскиот објект .
јака pin за мажи жени подарок Нова мода мажите brooch цвет lapel pin 4cm одговараат boutonniere ткаенина предиво pin 14 бои копчето цвет цвет broochers Долга метална маска brooch boutonniere pin spilla fiore stoffa Мажите метален лист Lapel Стап Brooch Pin Одговараат Tuxedo Corsage boutonniere Ретро копчиња долг стап lapel pin за свадба Wholesal Groomsman

Метална боја:
Микс боја, М1, М2, М3, М4, М5, M6, M7, М8, М9, M10
Тип На Објект:
Вратоврска Клипови & Cufflinks
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
DOUX BABU
Обликотшема:
Пердув
Манжетната Линкови или Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Бисер Тип:
Симулирани-бисер
Метали Тип:
Цинк Легура
Вратоврска Клипови Тип:
Вратоврска Клипови
Број На Модел На:
мажите brooch
Стил:
Чешка
Пол:
Унисекс
Материјал:
Платно
Обликот:
бисер цвеќиња
Стил:
Пердув
R

Тие исто така купуваат со овој производ