.

.

ANZULWANG 84030-60060 8403060060 Електричен Прозорец Switch за Toyota Land Cruiser Lexus LX470

ANZULWANG 84030-60060 8403060060 Електричен Прозорец Switch за Toyota Land Cruiser Lexus LX470

DEN 1200.00
Количина на стоки


започнете
ANZULWANG 84030-60060 8403060060 Електричен Прозорец Switch за Toyota Land Cruiser Lexus LX470
Производот број:84030-60060
Item Type: Моќ Прозорец Господар Префрлате
Апликација на Пазарот Date range Модел Рамки/Options Општи 01/1998-08/2007 TOYOTA LAND CRUISER FZJ10*,HDJ100,HZJ105,UZJ100 Европа, Северна Америка 01/1998-07/2007 TOYOTA LAND CRUISER UZJ100 Европа 01/1998-07/2007 TOYOTA LAND CRUISER HDJ100,UZJ100 Општи 01/1998-07/2007 LEXUS LX470 UZJ100 N. Америка 01/1998-07/2007 LEXUS LX470 UZJ100 Европа 08/2002-07/2007 LEXUS LX470 UZJ100 Внимание!!! Со цел да се избегнат непотребни проблеми помеѓу нас,ве молиме потврдете го објектот одговара на вашиот автомобил кога сте купување! Ако не сте сигурни,ве молиме да ми кажете на дел број или ми испратите некои слики ,според Aliexpress правило, ако клиентите го купат погрешен точка, клиентот треба да го врати објектот назад и да го плати превозот цена за назад и повторно да ја прати,ви благодариме!

Име На Модел:
84030-60060 8403060060
Објектот Ширина:
0cm
Објектот Висина:
0cm
Бренд Име:
anzulwang
Објектот Дијаметар:
0cm
Специјални Функции:
Електричен Прозорец Контрола Префрлате
Тип На Објект:
Прозорецот Контрола Префрлате
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
Материјал Тип:
Стандард
Објектот Должина:
0cm
Година:
многу
Објектот Тежина:
0.15kg
Осветленост Дел Број:
84030-60060 84030-0E010 84030-60023
R

Тие исто така купуваат со овој производ